Hızlı Erişim

Biz Kimiz?

Novapet Enerji A.Ş., Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden biridir. Petrol, doğalgaz, jeotermal arama ve sondaj işleri alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak, enerji sektöründe yenilikçi çözümler sunmaktayız. Kısa zaman içerisinde sondaj hizmetleri pazarında istikrarlı bir büyüme gösteren şirketimiz sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Novapet Enerji sektöründe uzun yıllar sektörün operasyonel kadrosunda farklı konumlarda hizmet vererek yetişmiş, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası projelerde görev almış, operasyon bileşenlerini iş güvenliği, sağlık, halkla ilişkiler çerçevesinde değerlendirebilen ekibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Novapet Enerji, hizmet verdiği sektörde teknolojinin getirdiği tüm imkânları uygulayan, güvenilir, işveren odaklı ve kaliteli hizmet veren, işveren ve çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olma hedef ve felsefesini benimsemiştir.

Novapet Enerji’nin hizmet öncelikli hedefleri; çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı uygulamalarına sahip olmak; sosyoekonomik açıdan işin başlangıcından teslimine kadar olan süreçte ve iş teslimi sonrası, katma değer sağlamaktadır.

Novapet Enerji Karotlu, Ters-Sirkülasyon (Havalı) ve Çok-Amaçlı Sondaj Makineleriyle hizmet vermektedir. Sondaj hizmetlerinde kullanılan sondaj makinelerinin üretimini ve bakımını grup firması MBEF aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Üretimi ve sarf malzemeleri MBEF şirket bünyesinde gerçekleştirilen sondaj makinelerinin kapasite artırımı ve teknolojik yenilikler proje gereksinimlerine uygun olarak düzenlenebilmektedir.

Grup şirketi MBEF Makine Mühendislik ve Tasarım Bölümü, şirketin sahada gerçekleştirdiği sondaj işlemlerinden aldığı geri bildirimlerle, sondaj makinelerinin üstün gelecek sürümlerini üreterek müşterilerinin daha güvenli, çevresel etkisi azaltılmış, verimlilik anlamında geliştirilmiş makine ve ekipmanla hizmet almasını hedeflemektedir. MBEF Makine, zaman içerisinde kendi üretimi olan makine ve ekipmanların üstün sürümlerini üretmesinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerinden aldığı malzemelerin geliştirilmesi için de sürekli geri bildirim yapmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, enerji sektöründe sürdürülebilir ve verimli çözümler üreterek, müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve Türkiye’nin enerji bağımsızlığını desteklemektir. Yüksek kaliteli hizmetlerimizle, müşterilerimize güvenilir ve çevre dostu enerji kaynakları sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Amatör bir ruh ile profesyonelliği birleştirerek, çalıştığımız sektörün her alanında, yurtiçinde ve yurtdışında, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınmış ve saygın bir kuruluş olmaktır.

Hedeflerimiz

  • Müşteri odaklı ve güvene dayalı kaliteli hizmet,
  • Sağlanan teknik ve yönetimsel hizmetlerde sürdürülebilirlik,
  • İş güvenliğinin artırılması ve sıfır kaza,
  • Çevreye duyarlı çalışma ve planlama,
  • İş birliği ve ekip çalışma kültürünün gelişmesi,
  • Yüksek verim ve kalite bilincinin yerleşmesi,
  • Gelişim ve yeniliğin devamlılığının sağlanması en büyük hedeflerimizdir.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve güvenilirlik
  • Sorumluluk
  • Kaliteli hizmet

İlkelerimiz

-Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır. Bilgi birikimimizin ve en uygun çözümlerimizi müşterilerimize sunar, böylece onlara en iyi hizmetin, hızlı ve etkin bir şekilde verilmesini sağlarız.

-Çalışanlarımızın Memnuniyeti

Başarıya tüm çalışanlarımızla el ele ulaşacağımızın bilincindeyiz. Her zaman bilgi ve öğrenme ağı içinde çalışmaktayız. Çeşitlilik, açık görüşlülük, karşılıklı saygı, belirgin hedefler, kararlılık, liderlik; kurumsal karakterimizdir.